reklama

Jsme na Facebooku! Koukni, co je nového.

Seriál na Studenta.cz Dělat (si) radost - Doba je konzumní, jsme i my? Co nám vlastně dělá radost?

 

Seriál na Studenta.cz

Sport

Sport

Sportování patří k akademickému světu už od dob antického Řecka. Ve zdravém těle, zdravý duch:)

Všechny díly seriálu zde

FOTOREPORT: Petr Koukal vyzval badmintonisty z VAŠÍ LIGY

24.9.2013 / Studentský život

Nejlepší český badmintonista a vlajkonoš z Londýna, Petr Koukal, se utkal v sobotu 21.září 2013 s neobvyklými soupeři - zahrál si amatérský turnaj VAŠÍ LIGY. Během čtyřhodinového maratonu v pražském areálu Hamr Braník odehrál postupně osm zápasů s badmintonisty-amatéry. Mimo turnaj byl navíc vyzván ještě na několik dalších setů.

Jedinečnou příležitost zahrát si s naší jedničkou chtěl využít kdekdo, i ti kteří na Petra nenarazili v turnajovém pavouku. Kromě toho rozdal Petr spousty podpisů a fotil se se svými fanoušky. Hrálo se na dvaceti kurtech a turnaje se zúčastnilo na 80 hráčů a hráček v kategorii pokročilých a začátečníků. Turnaj pokročilých vyhrál po finále ve skvělé atmosféře "nečekaně" Petr Koukal, když porazil Radka Vítka. "Byl to skvělý zážitek, zahrát si proti Petrovi. Navíc mi všichni bouřlivě fandili, za každý uhraný míček byl obrovský potlesk, takže paráda. Mám velkou radost i z dresu od Petra, který mi věnoval."

VAŠE LIGA

VAŠE LIGA je největší amatérská liga u nás, kterou hrají převážně studenti. Je určená začátečníkům i pokročilým. Ze sportů si můžete vybrat squash, badminton, tenis a beach volejbal. Kromě celoroční ligy VAŠE LIGA organizuje pravidelně také amatérské turnaje. Více na www.vaseliga.cz

Foto: Martin Kalfař

GALERIE: Turnaj s Petrem Koukalem

Diskusní fórum

reklama
reklama
reklama