reklama

Jsme na Facebooku! Koukni, co je nového.

Seriál na Studenta.cz Závislost na technologiích: Jsou technologie drogou moderní doby? Nejsme na nich tak nějak... závislí?

 

Seriál na Studenta.cz

Sport

Sport

Sportování patří k akademickému světu už od dob antického Řecka. Ve zdravém těle, zdravý duch:)

Všechny díly seriálu zde

Páteční program Primátorek zakončí koncert kapely Flavour band se zpěvákem U-Cee

05.9.2013 / Společnost

Už druhý rok tohle spojení perfektně funguje a vidět ho budou moci i diváci na pražských Primátorkách. Páteční program, který na Vltavě zažije také závody Univerzitních osem, vyvrcholí večerním koncertem kapely Flavour band a zpěváka U-Cee. Přijďte se podívat na směsici originální hudby a sportovních zážitků. Program prvního závodního dne začne v pátek 20. září v 16 hodin a skončí po 22 hodině. Jako předkapela vystoupí DJ Martin Mikuláš.

Pokud nevíte, kdo je U-Cee, pak vězte, že ve vaší mysli neuvízl jeden z nejzajímavějších zjevů na české hudební scéně. Avšak tenhle pán s tunisko-egyptskými kořeny nepatří mezi ty, které slyšíte a zapomenete na ně. Na české scéně se pohybuje už nějaký ten rok a jako jeden z nejvýraznějších reggae hlasů u nás a pendluje mezi Prahou a Německem, kde vyrostl a kde má stále své vazby i hudební zázemí: reggae systém Mortal Kombat nebo kapelu Ucee and The Royal Family.

Flavour band, to je energická show, moderní mix reggae, world music, latina a hip-hopu, servírovaný charismatickou španělskou frontmankou Carmen a šesti zkušenými muzikanty. Kapela má za sebou již osm úspěšných let existence. Dokáže naživo vytvořit skvělou atmosféru, o které by mohly vyprávět desítky festivalů anebo několikrát vyprodaný pražský Lucerna Music Bar. 

Ukázku jejich společné hudby si můžete poslechnout:


Více informací o závodě, doprovodném programu i historii Primátorek ČSOB pojišťovny najdete na www.primatorky.cz.

Text: Richard Valoušek

Diskusní fórum

reklama
reklama
reklama