reklama

Jsme na Facebooku! Koukni, co je nového.

Seriál na Studenta.cz Dělat (si) radost - Doba je konzumní, jsme i my? Co nám vlastně dělá radost?

 

Seriál na Studenta.cz

Sport

Sport

Sportování patří k akademickému světu už od dob antického Řecka. Ve zdravém těle, zdravý duch:)

Všechny díly seriálu zde

Primátorky míří mezi studenty. Vyhrajte zájezd do Itálie nebo hodinky PRIM

23.4.2013 / Studentský život

Vltavu sice na chodby vysokých škol nedostaneme, ale atmosféru z prostředí slavných Primátorek ano. Alespoň pokud jde o závodění a zábavu, která slavnou tradici doprovází. Od středy 24. dubna se na čtyřech pražských univerzitách vystřídá Zóna univerzitních osem ČSOB Penzijní společnosti, věnovaná závodu studentů, který bude letos potřetí součástí Primátorek ČSOB Pojišťovny.

Závody na trenažérech, tipovací soutěže, vysílání na LCD obrazovce, hudba, fatboye k posezení. Koutek jako stvořený pro aktivní odpočinek během školního dne pro všechny studenty - to bude Zóna univerzitních osem. 

Zóna Univerzitních osem ČSOB Penzijní společnosti

24. – 25. dubna od 9 do 16 hodin v menze ČZU
2. – 3. května od 9 do 16 hodin v atriu nové budovy VŠE
6. – 7. května od 9 do 16 hodin v atriu Stavební fakulty ČVUT
Datum účasti na UK (FTVS) bude upřesněno

Ta jako první zamíří tuto středu na Českou zemědělskou univerzitu a následně se přesune na VŠE, ČVUT a UK. Kdo bude chtít, může si jízdu na veslařském trenažéru vyzkoušet a vyhrát zajímavé ceny. Ti nejrychlejší dostanou poukázky na zboží Gant a ten úplně nejlepší hodinky Prim v hodnotě 10 tisíc korun. Probíhat bude také tipovací soutěž o zájezd do Itálie. 

I když samotné Primátorky ČSOB Pojišťovny startují až 7. června, pro studenty začínají už tuto středu na ČZU. Buďte přitom. Více informací na www.primatorky.cz/u8

Diskusní fórum

reklama
reklama
reklama