reklama

Jsme na Facebooku! Koukni, co je nového.

Seriál na Studenta.cz Dělat (si) radost - Doba je konzumní, jsme i my? Co nám vlastně dělá radost?

 

Seriál na Studenta.cz

Sport

Sport

Sportování patří k akademickému světu už od dob antického Řecka. Ve zdravém těle, zdravý duch:)

Všechny díly seriálu zde

Třetí ročník Univerzitních osem je kvůli povodním odložen na září

04.6.2013 / Společnost

Jubilejní 100. Primátorky a s ním 3. ročník závodu Univerzitních osem ČSOB Penzijní společnosti se v Praze na Vltavě o nadcházejícím víkendu neuskuteční. Důvodem jsou jak škody, které povodně způsobily v loděnicích pořádajících veslařských klubů, tak negativní výhled hydrologů vzhledem ke stavu vody ve Vltavě v nadcházejících dnech. Závod se uskuteční náhradním termínu 20. - 22- září.

Voda zaplavila loděnice veslařských klubů a za takové situace by nebylo možné Primátorky uskutečnit ani v případě, že by hladina Vltavy rychle opadla,“ říká Josef Blecha, ředitel letošních Primátorek ČSOB Pojišťovny a předseda ČVK. „Společně s organizačním výborem jsme se dohodli na náhradním termínu 20.-22. září .“

Při 100. Primátorkách ČSOB Pojišťovny se na Vltavě měli představit také čerství mistři Evropy Miroslava Knapková a Ondřej Synek, posádka italských olympioniků a také zástupci anglické Cambridge s Milanem Bruncvíkem. Zrušeny byly veškeré doprovodné akce včetně pátečních Univerzitních osem ČSOB Penzijní společnosti a koncertu.

Diskusní fórum

reklama
reklama
reklama